ZANA Opava - reklamní předměty, potisk reklamních předmětů, reklama

www.zana.cz/

 
Rychlé hledání    

Odhlásit se

O nás

Vážení obchodní partneři, milí zákazníci, vítáme Vás na stránkách naší firmy Zana. Firmu jsme založili v roce 1990 s cílem poskytovat profesionální služby v reklamě. Od samého počátku jsme se zaměřili na komplexní dodávku reklamních a dárkových předmětů vybavených dle přání zákazníka reklamou jeho firmy. K přenosu reklamy na propagační předměty používáme několik technologií o kterých se více dozvíte při otevření složky Potisk. Naše nabídka obsahuje tisícovku položek a vybere si opravdu každý. Stačí vstoupit do složky Produkty a kliknout na obrázek katalogu. Obklopí Vás tolik zboží, že se Vám z nabídky zatočí hlava. O skutečnosti, že klademe důraz jak na kvalitu zboží, tak i použité technologie popisu předmětů, svědčí i takoví zákazníci, jako

» Volby v rámci ČR od roku 1994
» Komerční banka
» Česká pojišťovna
» Česká pošta
» Grenpeace
» Všeobecná zdravotní pojišťovna
» Severomoravská energetika
» ČEZ
» Pharma
» Benzina
» Escom
» Královopolská Brno

Reklamní zboží dodáváme po vstupu České republiky i do dalších států EU. Přesvědčte se sami, uděláme maximum pro Vaši spokojenost. 

 


Über uns
Sehr geehrte Geschäftspartner, liebe Kunden, herzlich willkommen auf unserer Unternehmens-Website Zana. Wir gründeten das Unternehmen im Jahr 1990 auf professionelle Dienstleistungen in der Werbung bieten. Von Anfang an haben wir uns auf die komplexe Lieferung von Werbe-und Geschenkartikeln ausgestattet nach Kundenwunsch Werbefirma konzentriert. Die Übertragung der Werbung Werbeartikel verwenden wir verschiedene Techniken, über die Sie mehr lesen können, wenn Sie einen Ordner Druck öffnen. Unser Angebot enthält tausend Artikel und wählt alle. Geben Sie einfach die Zutaten und Produkte auf das Bild Katalog klicken. Umgeben Sie sich mit möglichst vielen der Waren, die Sie schwindlig aus dem Menü. Die Tatsache, dass wir auf die Qualität der Waren und der Beschreibung der Technologie Themen konzentrieren, die von Kunden wie belegt:

»Wahlen in der Tschechischen Republik seit 1994
»Commercial Bank
»Tschechische Versicherung
»Tschechische Post
»Grenpeace
»General Health Insurance
»nordmährischen Leistung
»CEZ
»Pharma
»Benzin
»Escom
»Královopolská Brno

Advertising Ware nach Tschechien und in anderen EU-Ländern geliefert. Überzeugen Sie sich selbst, tun unser Bestes für Ihre Zufriedenheit.

 

 

 

 

 

ZANA Opava - reklamní předměty, potisk reklamních předmětů, reklama

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované